Прикордонники провели бойові навчання в Азовському морі

Прикордонники провели бойові навчання в Азовському морі

Морські прикордонники відпрацьовували затримання судна-порушника, стрільбу з крупнокаліберної катерної зброї та дії аварійно рятувальної групи в разі пожежі на катері.

В Азовському морі провели навчання прикордонники Маріупольського загону морської охорони, які діють у складі  Об’єднаних сил, – йдеться на сайті ДПСУ.

Прикордонники тренували супровід цивільних суден, відбиття ймовірних атак з боку диверсантів, ведення бою тактичними групами корабельно-катерного складу та бойове залагодження підрозділів.

Також в складних погодних умовах моряки-прикордонники відпрацювали виконання вправ навчальних стрільб з великокаліберної катерної зброї, особистої зброї військовослужбовців, гранатометання та відпрацьовували дії прикордонників на воді в різних обставинах.

Крім того, відпрацьовувались питання затримання судна-порушника,  дії аварійно-рятувальної групи в разі виникнення пожежі на катері, надання допомоги катеру, що зазнав пошкодження під час бою з противником, маскування морської ділянки шляхом її задимлення з метою прикриття флагманського кораблю від нападу противника тощо.

Зауважимо, що під час проведення навчання при врахуванні погодних умов, що склалися, особовий склад діяв впевнено та на належному рівні.

Загалом до навчання, що проводились в Білосарайській затоці, було залучено 7 одиниць корабельно-катерного складу.

 

джерело

Добавить комментарий