Близько 500 мільйонів євро інвестують у Генічеський район

Близько 500 мільйонів євро інвестують у Генічеський район

Китайська компанія «MINGYANG CO., LTD» зобов’язується залучити орієнтовно 500 млн євро інвестицій у будівництво вітро-електростанцій у Генічеському районі.

Про це у фейсбуці повідомляє голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв:

23 травня відбулося підписання Меморандуму між Херсонською обласною державною адміністрацією, Державним підприємством «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», компанією «MINGYANG CO., LTD» та Генічеською РДА Херсонської області про здійснення спільної інвестиційної діяльності для забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Херсонщини.

Це стало можливим в результаті попередніх домовленостей між сторонами під час великого інвестиційного форуму А7 САРІТАL, що відбувся у Києві тижнем раніше, 17 травня.

У документі йдеться про співпрацю у реалізації проекту в галузі відновлювальної енергетики, а саме будівництво вітроелектростанції потужністю 500 МВт на території Генічеського району та виробництва комплектуючих на базі вітчизняного підприємства.

Китайська компанія «MINGYANG CO., LTD» зобов’язується залучити орієнтовно 500 млн євро інвестицій у будівництво ВЕС.
На завод "Південмаш" покладено завдання виготовляти великогабаритні деталі та вітротурбіни.
Даний проект дозволить створити додаткові робочі місця для жителів району з достойною заробітною платою та соціальними гарантіями.

джерело: Любимый Херсон

Добавить комментарий