Херсонщина: наші кавуни завойовуватимуть Великобританію

Херсонщина: наші кавуни завойовуватимуть Великобританію

Українські кавуни мають конкурентну позицію на зовнішніх ринках. 

Кооператив «Південний союз» розглядає можливість співпраці з компанією «Волмарт» (Walmart). 

Про це повідомив президент кооперативу, директор ТОВ «Олександр А. Синенко» Олександр Синенко, пише East-Fruit.

Спеціаліст зазначає, що українці споживають мало кавунів, тому він точно знає, в яких країнах вітчизняні баштанні матимуть попит.

«Сьогодні ми ведемо переговори з компанією «Волмарт». З точки зору логістики, британський ринок удвічі дорожче, ніж іспанський. Однак Великобританія, як і інші країни, має свій «дрес-код». Тобто, якщо ти відповідаєш всім вимогам зовнішніх ринків, то ти можеш сміливо заходити на ринок Німеччини і Скандинавії і працювати з їх торговими мережами. Для успішної роботи на зовнішньому ринку потрібні сформовані партії продукції однаково високої якості. І тут має бути кооперація виробників», — говорить Олександр Синенко.

Серед найперспективніших напрямків українського експорту кавунів Олександр Синенко називає Німеччину, що споживає близько 350 тис тонн кавунів на рік, і Великобританію, де в рік з’їдають близько 130 тис тонн.

«Перспективним ринком також і Польща і скандинавські країни. В цілому ринок Старої Європи споживає близько півмільйона тонн кавунів в рік. Зрозуміло, що є постачання протягом усього року з Бразилії, Мексики, Сенегалу, однак це зовсім не означає, що українські виробники не можуть «відщипнути» свою частку на європейському ринку», – підкреслює директор кооперативу.

Також Синенко зазначає, що поставки в ЄС неможливі без наявності сертифіката GGN, і компанія є єдиною в України, яка сертифікована за даною системою.

«Ми — єдина компанія України, яка сертифікована за системою GGN. Це досить дорого, адже ця сертифікація передбачає інвестиції у власне виробництво за технологією і безпеки. Але моє бачення полягає в тому, що в Україні ми повинні це робити якомога швидше, щоб знати, яку саме продукцію ми споживаємо і на внутрішньому ринку», – зауважив Синенко.


Добавить комментарий