На курортах Херсонщини пройшли фіскальні рейди

На курортах Херсонщини пройшли фіскальні рейди

Протягом тижня спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжили проведення перевірок підприємців, які проводять діяльність на курортному узбережжі Херсонщини.

Приємно здивували фіскалів області суб’єкти господарювання, які працюють у с. Хорли Каланчацького району. 

Серед перевірених 34 підприємців порушення податкового законодавства встановлені тільки в одному випадку. 

Це була база відпочинку, її представники відмовилися пред’явити будь-які дозвільні документи на провадження господарської діяльності, а також документи, які посвідчують особу.

А от після відвідування морського узбережжя у с. Приморське Голопристанського району, для проведення перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв без ліцензії та зареєстрованих РРО, спеціалісти підрозділу покликали на допомогу колег - ревізорів управління аудиту. Із 22 обстежених торгових місць, у 5 бізнесменів було встановлено найманих працівників без оформлення офіційного працевлаштування.

Ще 8 підприємців взагалі зачинили місця здійснення підприємницької діяльності. Інформація щодо порушень законодавства в частині використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин буде направлена до Головного управління Держпраці в Херсонській області.

Перевірки суб’єктів підприємництва, які провадять господарську діяльність без державної реєстрації, як фізичної особи - підприємця в рамках операції «Курорт-2018» тривають.

джерело

Добавить комментарий