На Арабатській стрілці зібралася мистецька мозаїка

На Арабатській стрілці зібралася мистецька мозаїка

Щорічно, у другу неділю жовтня, в Україні відзначається День художника. В офіційному календарі він з’явився 20 років тому, коли Президент України підтримав ініціативу Спілки художників України і підписав 9 жовтня 1998 року відповідний Указ № 1132/98.

Художники – це творчі особистості, здатні за допомогою полотна, кісті, уяви й образного сприйняття показати звичайні речі у новому вигляді, виплеснув зовні свій внутрішній світ.

Наше неповторне Приазов’я зачаровує своєю красою, життєдайною силою, вабить до себе, надихає на творчі звершення. Потреба висловити своє ставлення до цієї землі, яка, за словами О. Прихненка, «на всю Вселенную одна», гостро виникла у творчої еліти нашого краю саме напередодні свята.

Ніщо не завадило митцям зібратися разом і залучитися до активного творчого процесу. Начальник Відділ культури Вікторія Сухорукова підтримала ідею проведення пленеру і сприяла поїздці на Арабатську cтрілку, до якої долучився і Генічеський районний краєзнавчий музей.

Художники – Володимир Шпак, Сергій Григор’єв, Анатолій Жук, Анатолій Малявка, Галина Малєта, Анжела Корєнкова, Лілія Конєва, народна майстриня України Надія Ліхачова знайшли для себе куточок по душі: хто малював море, а воно в цей день було бурхливе, з великою кількістю білої піни на хвилях, (саме то!), хто зображував на полотні наші розкішні маслини та іншу рослинність Арабатки.

Источник

Добавить комментарий