«Все найкраще, що є в нашому житті, пов’язано з жінкою», – Ігор Колихаєв

«Все найкраще, що є в нашому житті, пов’язано з жінкою», – Ігор Колихаєв

6 березня в Палаці культури Нової Каховки представники благодійного фонду Ігоря Колихаєва долучились до урочистостей з нагоди жіночого свята.

«Про обговорення доцільності взагалі не йшлось, –  коментує захід представник новокаховського відділення благодійного фонду Юрій Кобцов, – немає жодних сумнінівів в тому, що будь-яке свято має стати для людей справжнім відпочинком:  і духовним, і культурним, а якщо йдеться про свято для жінок, то воно взагалі найважливіше серед всіх!»

Зала Палацу, яка налічує майже 500 місць,  була повністю заповнена. Нова Каховка порадувала  потужним концертом, серед атистів якого 9 номерів поспіль виконував мер Нової Каховки Володимир Коваленко.

Перед торжествами, в холі жінок зустрічали аніматори та артисти, пригощали чарівних гостей солодощами та фруктами. Фонд Ігоря Колихаєва став одним з головних партнерів серед організаторів свята.

Перед початком  помічники Фонду з великою шаною і доброими усмішками пригостили всіх жінок ніжними цукерками «Рафаелло», жодна красуня не залишилась без уваги.

А кульмінацією для багатьох в залі стало запрошення на сцену міським головою почесного гостя, засновника благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

 

Дружні та приємні оплески супроводжували вихід на сцену Ігоря Вікторовича. Він, в свою чергу,  з вдячністю і повагою звернувся до жінок Нової Каховки, а в їхньому образі і до всіх жінок Херсонщини: «Все найкраще, що є в нашому життя, пов’язано з жінкою. Милі, мудрі, чарівні! Любов, життя, весна – поняття, які в уявленні чоловіків завжди асоціюються з вами. Яскраві і ніжні, наполегливі і жіночні, турботливі і уважні, красиві і дбайливі – ви надихаєте нас, підтримуєте і надаєте більшого сенсу  життю. Чоловіки здатні на найкращі вчинки саме заради вас. Дружини, доньки, сестри , матері, зичу Вам щастя і затишку в  родинах, відчувати  повагу, кохання і радість, а сильне чоловіче плече нехай завжди буде поруч».

 

Слід зауважити, що протягом декількох днів всюди, де представлений фонд Ігоря Колихаєва в Херсонській області, працівники Фонду від імені засновника Ігоря Колихаєва та від себе особисто вітали жінок з прийдешнім святом 8 березня. Майже 11 000 подарунків від щирого серця та з найкращими побажаннями передали мамам, сестрам, дружинам, бабусям, донькам – милому та чарівному жіноцтву нашого південного краю.

“Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва”

Добавить комментарий