"Ми маємо пам’ятати їхній подвиг і цінувати щастя кожного мирного дня " - депутат Херсонської облради Ігор Колихаєв


9-го травня на центральній площі Нової Каховки урочистою ходою пройшли сотні людей: новокаховчани відзначали День Великої Перемоги над нацистськими загарбниками.

Щороку в ці дні громада Нової Каховки вшановує пам’ять тих, хто боронив нашу землю від окупантів в Другій Світовій війні. Представники різних галузей цього гарного міста пройшли ходою разом з військовими. Спортивна молодь, молоді артисти, вихованці різних закладів освіти вітали ветеранів, дарували квіти, демонстрували концертні номери. Майже п’ять тисяч людей зібрались в центрі міста для того, щоб пригадати разом ті страшні часи війни.

 

Ігор Колихаєв, депутат обласної ради, засновник благодійного фонду особисто привітав ветерана, полковника Миненка Степана Тимофійовича. Степан Тимофійович народився у 1924 році, пережив страшні голодні часи та героїчно боровся з нацистськими окупантами протягом довгих років війни.

 

Ігор Вікторович вручив заслуженому ветерану подарунок та звернувся до громади Нової Каховки, відзначивши, що ніякими словами та вчинками неможливо передати ту вдячність, яка має бути виказана ветеранам.

Ми маємо пам’ятати їхній подвиг і цю пам’ять передати своїм дітям, сказав Ігор Колихаєв, — Ми маємо берегти мир і навчити цьому своїх дітей. А сьогодні давайте разом цінити щастя кожного мирного дня. Нехай небо над нами буде завжди світлим. З Днем Великої Перемоги!

 

Перед покладанням квітів до меморіалу Невідомого Солдата, мер міста, Володимир Коваленко зі скорботою сказав, що наших ветеранів, на жаль, з кожним роком стає все менше. Але кожен з них відчуває турботу та шану від громади Нової Каховки.

Представники благодійного фонду Ігоря Колихаєва запросили ветеранів, та всіх охочий на частування «солдатською кашею».

 

Слова підтримки та батьківські настанови, – як добре що ми ще маємо можливість спілкуватись з такими чудовими людьми. З людьми, які ціною свого життя боронили нашу землю. Бажаю довголіття нашим дорогим ветеранам, – сказав Ігор Колихаєв після спілкування з представниками того героїчного покоління.

 

Добавить комментарий