На Херсонщині в рамках децентралізації з`явиться поліцейський офіцер громади (ВІДЕО)

На Херсонщині в рамках децентралізації з`явиться поліцейський офіцер громади (ВІДЕО)

Перевагами реформи децентралізації мають користуватися 100% українців, адже ключова відмінність об’єднаних громад від решти територій – можливість самим мешканцям ухвалювати рішення, які сприяють розвитку, наданню якісних послуг, зміні якості життя.    

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

"Що таке об’єднані громади? Це громади, які мають в 5-7 разів більші бюджети. Громади, які можуть давати якісні послуги кожному. Зараз тільки 70% українців користуються перевагами децентралізації. І там є лідерство і відповідальність", - сказав Гройсман.

Він наголосив, що сьогодні важливо завершити реформу, завершити об’єднання громад і ліквідувати адміністрації, які перешкоджають реформі і бажанню людей жити краще.

До речі, реформа децентралізації передбачає і реформу Національної поліції, у ході якої з`являться поліцейські офіцери громади.

Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.

Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

 

Добавить комментарий