Ігор Калінін - голова Херсонської обласної організації партії "Українська стратегія" - про перші десятки в списках політичних сил

Ігор Калінін - голова Херсонської обласної організації партії

Парламентські вибори не менш важливі, ніж президентські, адже цього разу перед нами постає вибір тих високопосадовців, які захищатимуть та боротимуться за наші інтереси, приймаючи той чи інший Закон.

Отож, обираючи політичну силу у списку, слід заздалегідь ознайомитися з першими десятками заявлених партій. Вони мають розумітися у різноманітних сферах  та мати неабиякий інтерес до змін та впровадження реформ, задля покращення життя громадян України.

Наразі, коли списки партій оприлюднюються, цікаво кому ж ми довіримо наступні 5 років. Стосовно цього на своїй сторінці у Фейсбуці висловився голова Херсонської обласної організації партії "Українська стратегія" Ігор Калінін:

Лідери багатьох політичних сил представили свої перші десятки в списках.

Порівнювати кожного з них, складно. Однак є помітні відмінності, що впадають в око.

Наприклад, якщо взяти Вакарчука - він хороший музикант і за ним підуть люди, але у нього нема ні політичного, ні господарського, ні фінансово-економічного досвіду. За час своєї кар’єри він проявив себе лише як співак. Політичного досвіду у нього немає. Партійних рішень він не приймав. Також, по риториці Вакарчука під час президентських виборів - «голосувати не по приколу», спадає на думку, що ця особистість керована старою владною верхівкою. Доказом можна вважати те, що якби Вакарчук не відмовився прийняти участь у виборах Президента, то Порошенко ніколи б не виграв першість в голосах по Львівській області.

Якщо взяти того ж Гройсмана, то він має вагому перевагу, оскільки є як досвідченим політиком, так і господарником. Прикладом є Вінниця, яка стала одним із кращих міст України. Так, за час премєрства, йому не давали самостійно приймати рішення, і як він виразився, «завжди грав у чужій сбірній». Та, вважаю, що у нього є всі шанси проявити себе як успішна самостійна політична одиниця. Тим паче, відомо, що він готовий до діалогу з новообраним Президентом України.

Добавить комментарий