Варто пам’ятати про можливі загрози, аби відпочинок на Херсонщині приніс тільки приємні враження

Варто пам’ятати про можливі загрози, аби відпочинок на Херсонщині приніс тільки приємні враження

З початку курортного сезону на узбережжя Азовського та Чорного морів прямують багато українських та іноземних відпочиваючих. 

Місцеві суб’єкти підприємницької діяльності, які мають приватні пансіонати та бази відпочинку використовують супутникові антени для трансляції телеканалів. Враховуючи існуючі технічні проблеми в організації трансляції на зазначеній території українського цифрового телебачення та територіальної близькості з анексованим Кримом, у приватних зонах фіксуються випадки показу заборонених Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення російських телеканалів: «Россия 1», «ТНТ», «ТНВ», «НТВ-мир», «Дом кино» та інших.

 

Кожен з російських телеканалів використовує телевізійний простір для популяризації дій російської влади, військових формувань та правоохоронних органів, зокрема тих, що беруть безпосередню участь в збройній агресії проти нашої держави. Виправдовується анексія кримського півострова, висвітлюються у позитивному виді керівництво так званих псевдо республік «ЛНР, ДНР», критикуються дії влади та ЗС України.

 

Список заборонених для трансляції на території нашої держави російських телеканалів є на офіційному сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.На нашу думку, додержанням вимог чинного законодавства у даній сфері, а також відповідальне ставлення підприємців до даного питання надасть можливість залишити відпочиваючим більш приємні спогади під час перебування на Херсонщині.

Добавить комментарий