Що найважливіше для Херсонщини: гідне життя і зарплата, та відкрита компетентна влада (ВІДЕО)

Що найважливіше для Херсонщини: гідне життя і зарплата, та відкрита компетентна влада (ВІДЕО)

Коли раніше ми говорили про вибори, то чітко уявляли картину: знову до влади прийдуть люди, які незацікавлені розвитком країни, бо їх цікавлять тільки власні амбіції.

Наразі ситуація дещо інша: політики бачать настрій народу, їх жагу до справжніх покращень, тому намагаються будувати стратегію на майбутнє та дійсно за рахунок вчинків та дій знову завоювати довіру.

Саме таку позицію відстоює лідер партії «Українська стратегія» Володимир Гройсман, про що він заявив у ефірі  одного з українських телеканалів.

Головними векторами програми Прем`єра є обґрунтований ріст заробітної плати населення : так, найближчі два роки він знає, як зробити так, щоб мінімальна зарплата досягла відмітки $300. Така тенденція до росту можлива, адже на практиці уже доведено – Уряду вдалося підвищити «мінімалку»  з $50 до $150.

Крім того, Володимир Гройсман вважає, що політичним партіям, які вже не одні п’ять мали можливість позитивно вплинути на майбутнє України, немає місця в Парламенті – є більш молоді перспективні політичні сили ("Слуга народу", "Голос", партія "Українська стратегія»), які складаються із професіоналів у різних сферах  та мають бажання працювати та відроджувати країну.

Прем’єр у своєму зверненні виокремив також напрям  «Держава у смартфоні», за рахунок якого можна мінімізувати зв’язок між народом та чиновником. На даний час вже 120 електронних послуг у дії (ними можна користуватися на сайті Урядового порталу). І не залишив без уваги той факт, що депутати мають позбутися недоторканності, а також має бути прийнято закон щодо покарання за незаконне збагачення. Таким чином, у депутатів не буде спокуси до набиття кишень і вони будуть у більш рівних правах з пересічними громадянами.

Детальніше дивіться у сюжеті:

 

Добавить комментарий