Чи вдасться жителям Херсонщини дочекатися тих часів, коли стара система зламається

Чи вдасться жителям Херсонщини дочекатися тих часів, коли стара система зламається

...а вона зламається! Адже політичні реалії з кожним кроком це підтверджують - чи то оновленням партій новими обличчями та кваліфікованими спеціалістами у різних сферах, чи то впевненими діями Уряду, який вже довів - проти системи можна і треба йти!

Взяти хоча б децентралізацію: Уряд  на чолі з Гройсманом вдало започаткував дану реформу, тим самим звільнив громади від необхідності принижуватися і їздити до Києва випрошувати копійки на вирішення навіть найдрібніших проблем. За останні роки втричі зросли власні доходи місцевих бюджетів – з 64 млрд до 234 млрд грн.

Крім того, Гройсману вдалося змусити монополіста "Нафтогаз" зменшити ціну на газ для населення, як того вимагає ринок. Відомо, що невдовзі тарифи знизять і теплокомуненерго (на 15-20% для початку). Завдяки цьому, люди, нарешті, матимуть чесні платіжки.

Не можна не звернути увагу і на те, що Уряд вміло ламає бюрократичну систему: так, скасовано понад 1200 нормативних актів і наказів, які регулювали бізнес. Більшість державних послуг вже не вимагають спілкування з чиновником: понад 120 послуг доступні  в режимі онлайн на Урядовому порталі.

Добавить комментарий