Ціну на газ для херсонців знижено

Ціну на газ для херсонців знижено

Мабуть, прочитавши заголовок, ви хотіли промовити:"Нарешті, дочекалися!". Така реакція цілком виправдана, адже українці у прямому сенсі змучені щомісячними платіжками, які лякають і заганяють у глухий кут.

Та тепер дійсно буде трішки легше, адже згідно доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана державна компанія НАК «Нафтогаз України» переглянула визначену ним раніше ціну газу, у результаті чого блакитне паливо здешевшало на 919 гривень.

Так, роздрібна ціна газу для населення в червні становить 7 631 грн за тис.куб.м заміть попередньо виставленої Нафтогазом на червень ціни 8 550 грн за тис. куб.м.

З липня населення сплачуватиме ще менше. Нафтогаз заявив, що у липні для промисловості продаватиме паливо за ціною, що є 12,7-13,5% меншою у порівнянні з цінами на червень 2019 року. Це означає, що населення сплачуватиме за спожитий у липні газ ще менше, ніж у червні.

Як бачимо, Уряд на чолі з Гройсманом тримають своє слово, і таке зниження є вже не просто частиною програми і політичною обіцянкою - це реальні дії! 

Добавить комментарий