Не тільки газ - на херсонців очікує зменшення вартості тепла

Не тільки газ - на херсонців очікує зменшення вартості тепла

Багатьох українців мучить питання стосовно приватизації газотранспортної системи. Але відомо, що Уряд подібних рішень не ухвалював, тому будь-яка інформація, що стосується приватизації, неправдива! 

"Наша газотранспортна система - власність держави і українського народу", - наголошує Володимир Гройсман. 

За словами Прем`єра, цієї зими вже проаналізовано ціни на тепло в Україні.

Так, в одному місті тепло коштує 1300 грн за Гкал, а в іншому - 2000 грн. Таким чином, ситуація доводить, что людина не просто платить більше - вона переплачує за безгосподарність чиновника, і в першу чергу претензія до теплокомуненерго.

"Моє завдання зараз, щоб люди не платили за завищеними цінами на тепло. 
Наразі Мін’юсту поручено розробити програму "Чесна платіжка". Ми обмежимо ціни на тепло до економічно обґрунтованих, але не завищених. Визначаємо середньозважену ціну, вона точно буде нижча, ніж у багатьох містах зараз.
У Мін'юсту є відділення безкоштовної правової допомоги по всій країні. Ми будемо відслідковувати всі звернення людей, щоб розуміти, де, яке теплокомуненерго дало завищені ціни на тепло. Завдяки обмеженню цін, очікуємо зменшення вартості тепла та гарячої води на 15-20%", - пояснює голова Уряду.

Така позиція Володимира Гройсмана підтверджує і той факт, що його команда - політична партія "Українська стратегія" - стане чудовим гарантом продовження змін та повної реалізації розпочатих реформ. 

"Я не хочу, щоб хоч одна з реформ у країні залишилась у стані «напівфабрикату». Моя команда готова довести до кінця всі позитивні зміни", - підкреслив Гройсман. 


Ще більше про газотранспортну систему у відеоролику:

 

Добавить комментарий